Матрас Indigo/Индиго (ЕММ)
 • -20%
 • Матрас Indigo/Индиго (ЕММ)

Матрас Indigo/Индиго

На складе
Рейтинг:

Доступные опции

На складе 2702.00

3 378.00 грн

2 702.00 грн


 • Производитель: ЕММ
 • Код товара: Индиго

Качество
Обмен

Матрас Indigo

 1. Тканина стрейч з об’ємною прошивкою

 2. Синтепон

 3. Натуральна бавовна

 4. Спанбонд

 5. Піна

 6. Extra felt з подвійним рівнем захисту 

 7. Пружинна система «Pocket Hard»

 8. Extra felt з подвійним рівнем захисту 

 9. Піна

 10. Посилений євроборт із піни по периметру

 11. Спанбонд

 12. Натуральна вовна

 13. Синтепон

 14. Тканина стрейч з об’ємною прошивкою


Висота матраца – 20 см

Рекомендоване навантаження – необмежене

Рівень жорсткості – 5

Ефект «зима-літо»


Тканина стрейч з об’ємною прошивкою та ефектом «зима-літо»

Міцний та якісний бельгійський стрейч із високим вмістом еластичних волокон. Забезпечує стійкість до деформації та зберігає первинну форму чохла матраца протягом усього терміну експлуатації виробу. Тканина не електризується, приємна на дотик, дарує відчуття ніжності та повного розслаблення під час відпочинку.


Синтепон

Нетканий матеріал – міцний та легкий водночас. Застосовується у складі зовнішнього чохла матраца. Додає йому м’якості та комфортності.


Спанбонд

Нетканий матеріал, який виконує захисну функцію у складі виробу. Надійно захищає прошарки матраца від передчасного зношування. 


Натуральна вовна/бавовна

Легкий і об'ємний матеріал, наділений високою зносостійкістю, що забезпечує збереження його форми та корисних властивостей протягом всього терміну експлуатації. Матеріал характеризується високим рівнем м'якості, еластичності та гігієнічності. Застосування натуральної вовни та бавовни у складі матраца робить сон комфортним у будь-яку пору року. Прошарок натуральної вовни зігріває прохолодними зимовими ночами. Натуральна бавовна забезпечує оптимальний комфорт у літню спеку. Зорієнтуватися, яка сторона матраца краще підійде для сну в літній чи зимовий період, допоможуть спеціальні позначки на вшивці виробу. 


Піна

Гіпоалергенний та довговічний матеріал, еластичний і пружний водночас. Легко адаптується під контури  тіла людини та швидко відновлює свою первинну форму після стискання. Додає комфортності виробу та посилює ортопедичні  властивості матраца.

  


Extra Felt з подвійним рівнем захисту

Міцний та жорсткий екологічний матеріал, який слугує бар’єром між пружинним блоком та м’якими шарами матраца. Завдяки високому рівню щільності захисні властивості  матеріалу збільшено в 2 рази. Це продовжує термін корисної експлуатації виробу.   Посилений євроборт із піни по периметру

Виготовлений із піни високої щільності. Призначений для додаткового укріплення країв пружинного матраца, попередження їх деформації та продовження терміну корисної експлуатації виробу. Завдяки застосуванню посиленого євроборта збільшується міцність та жорсткість по периметру матраца, підтримується його правильна форма.


Пружинна система «Pocket Hard»

Пружинний блок зі збільшеною на 17 % кількістю незалежних пружин. Кожна пружина розміщена в окремому текстильному мішечку та працює незалежно від інших. Це забезпечує точнішу точкову підтримку хребта, а також дозволяє витримати необмежене навантаження на одне спальне місце.  


Матрасы
Высота
16-20 см
Нагрузка
нагрузка не ограничена
Жесткость
умеренно жесткие
Гарантия
3 года
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Матрас Indigo/Индиго, Индиго, ЕММ, Акционные матрасы

Заказать
звонок