Матрас Levi/ Леви (ЕММ)
 • -20%
 • Матрас Levi/ Леви (ЕММ)

Матрас Levi/ Леви

На складе
Рейтинг:

Доступные опции

На складе 2799.00

3 499.00 грн

2 799.00 грн


 • Производитель: ЕММ
 • Код товара: Леви

Качество
Обмен

Матрас Levi

 1. Тканина стрейч з об’ємною прошивкою

 2. Синтепон

 3. Натуральна бавовна

 4. Спанбонд

 5. Піна Memory Foam

 6. Extra felt з подвійним рівнем захисту 

 7. Пружинна система «Pocket Spring»

 8. Extra felt з подвійним рівнем захисту 

 9. Піна Memory Foam

 10. Посилений євроборт із піни по периметру

 11. Спанбонд

 12. Натуральна вовна

 13. Синтепон

 14. Тканина стрейч з об’ємною прошивкою


Висота матраца – 20 см

Рекомендоване навантаження – 130 кг

Рівень жорсткості – 4

Ефект «зима-літо»


Тканина стрейч з об’ємною прошивкою та ефектом «зима-літо»

Міцний та якісний бельгійський стрейч із високим вмістом еластичних волокон. Забезпечує стійкість до деформації та зберігає первинну форму чохла матраца протягом усього терміну експлуатації виробу. Тканина не електризується, приємна на дотик, дарує відчуття ніжності та повного розслаблення під час відпочинку.


Синтепон

Нетканий матеріал – міцний та легкий водночас. Застосовується у складі зовнішнього чохла матраца. Додає йому м’якості та комфортності.


Спанбонд

Нетканий матеріал, який виконує захисну функцію у складі виробу. Надійно захищає прошарки матраца від передчасного зношування. 


Натуральна вовна/бавовна

Легкий і об'ємний матеріал, наділений високою зносостійкістю, що забезпечує збереження його форми та корисних властивостей протягом всього терміну експлуатації. Матеріал характеризується високим рівнем м'якості, еластичності та гігієнічності. Застосування натуральної вовни та бавовни у складі матраца робить сон комфортним у будь-яку пору року. Прошарок натуральної вовни зігріває прохолодними зимовими ночами. Натуральна бавовна забезпечує оптимальний комфорт у літню спеку. Зорієнтуватися, яка сторона матраца краще підійде для сну в літній чи зимовий період, допоможуть спеціальні позначки на вшивці виробу. Піна Memory Foam

М'яка піна з ефектом «пам'яті». Сучасний матеріал, який ідеально адаптується під форму тіла людини, повторюючи його контури.  Піна Memory Foam ніжно огортає тіло, дарує ефект невагомості та повного розслаблення. Для максимального розкриття всіх корисних властивостей матеріалу рекомендовано його застосування при температурі не нижче 20 °С.

 


Extra Felt з подвійним рівнем захисту

Міцний та жорсткий екологічний матеріал, який слугує бар’єром між пружинним блоком та м’якими шарами матраца. Завдяки високому рівню щільності захисні властивості  матеріалу збільшено в 2 рази. Це продовжує термін корисної експлуатації виробу.   Посилений євроборт із піни по периметру

Виготовлений із піни високої щільності. Призначений для додаткового укріплення країв пружинного матраца, попередження їх деформації та продовження терміну корисної експлуатації виробу. Завдяки застосуванню посиленого євроборта збільшується міцність та жорсткість по периметру матраца, підтримується його правильна форма.


Пружинна система «Pocket Spring»

Класичний блок незалежних пружин, в якому кожна пружина працює автономно. Це забезпечує ортопедичну підтримку хребта, правильний розподіл навантаження та дарує комфортний сон для людей з різною вагою тіла.


Матрасы
Высота
16-20 см
Нагрузка
121-140 кг
Жесткость
средней жесткости
Гарантия
3 года
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Теги: Матрас Levi/ Леви, Леви, ЕММ, Акционные матрасы

Заказать
звонок